Váš partner v oblasti počítačů, sítí, www stránek, webhostingu a Internetu

pokladní systém Lynx - elektronická evidence tržeb

Co obsahuje pokladní set pro EET

Pokud si objednáte pokladní systém LYNX, získáte ucelené řešení, pro které budete potřebovat již jen zástrčku do elektřiny a připojení k internetu.

Ať již zvolíte jakýkoliv konkrétní model, jeho součástí je vždy kvalitní počítač LYNX s operačním systémem Windows 10, dvou-jádrovým procesorem Intel J1800 a rychlým SSD diskem Kingston o kapacitě 30 GB, dále pak dotykový monitor ASUS, praktický stojan na počítač a monitor, který umožní dvojí nastavení sklonu monitoru a pokladní termotiskárnu Epson TM-T20II – 80 mm s řezačkou.
Celý systém je pasivně chlazen, takže o jeho běhu nebudete ani vědět.

Proč si pořídit registrační pokladnu LYNX?

  • Instalace pokladny na místě zdarma
  • Otestováno v Chorvatsku a Slovinsku
  • Rychlá a snadná obsluha
  • Možnost školení přímo u Vás
  • Vyvinuto a vyrobeno v Česku
  • Tichý provoz / pasivní chlazení

Pokladní systém Lynx = funkční EET systém pro vaše podnikání!
Celé řešení již za 15 990 Kč bez DPH, instalace HW na místě zdarma

Pokladní systém Lynx = 8 variant, desítky modulů.
Napište nám a my vám zdarma poradíme tu nejlepší variantu právě pro vás.

 

Vybraný software jako na míru

Software Conto je připraven pro elektronickou evidenci tržeb, podporuje tedy šifrovanou komunikaci v souladu s připravovaným zákonem o elektronické evidenci tržeb.
Program je modulární, další moduly si můžete dokoupit podle potřeby a růstu vaší firmy. Funkcí, které tak může software Conto nabízet, je skutečně mnoho. Restaurační modul vám umožní evidenci prodejů podle stolů a účtů a další operace s nimi, případně práci se zákaznickými kartami a jejich evidenci.
Dále program nabízí zobrazování a vytváření rozsáhlých statistik prodejů, sledování stavu skladu, takže jste dopředu informováni o tom, čeho se nebude již brzo dostávat a co byste si tedy měli včas objednat.
 
Více informací na http://eet.lynx.cz
 

Máte zájem o pokladní systém pro elektronickou evidenci tržeb? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám sestavíme nabídku ušitou na míru.

kontaktujte nás

Jméno a příjmení: !
Firma:  
Ulice:  
Město: !
Telefon: !
E-mail: !
Vaše sdělení:  
Kolik nohou má pes? !
! takto označené položky jsou povinné
 

 

redesign webové prezentace, redakční systém, eshop vytvořena webová prezentace, redakční systém vytvořena webová prezentace, redakční systém vytvořena webová prezentace, redakční systém vytvořena webová prezentace, redakční systém vytvořena webová prezentace, redakční systém redesign webové prezentace, redakční systém