Váš partner v oblasti počítačů, sítí, www stránek, webhostingu a Internetu

herní počítače Grunex

Česká značka LYNX ve spolupráci s profesionálními hráči, YouTubery a komunitou portálu Grunex vyvinula herní počítače s výborným poměrem cena/výkon. Počítače jsou ideální volbou pro všechny hráče, ať už hrajete s kamarády po internetu nebo rádi sledujete streamovaná videa ve FullHD kvalitě např. přes YouTube nebo Twitch.

Počítače LYNX Grunex vám svým výkonem vydrží na dlouhé roky. Zahrajete si na nich naprosto plynule všechny nové hry. Počítače jsou samozřejmě vhodné i pro další využití, jako například kancelářskou práci, surfování na internetu nebo práci s grafickými a video programy.

Hlavní výhody počítačů LYNX Grunex Gamer, ProGamer a UltraGamer

  • výborný poměr cena/výkon
  • originální herní design, který ocení každý hráč
  • výkonné sestavy pro plynulé hraní
  • velmi tichý chod počítače i při plné zátěži
  • nízká spotřeba elektřiny
  • stačí jej zapojit do zásuvky a ihned můžete hrát

V naší prodejně vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného počítače pro vás

kontaktujte nás

Jméno a příjmení: !
Firma:  
Ulice:  
Město: !
Telefon: !
E-mail: !
Vaše sdělení:  
Kolik nohou má pes? !
! takto označené položky jsou povinné
 

 

23.3.2015						redesign webové prezentace, redakční systém		Nátěry střech, rekonstrukce střech, výškové práce 30.1.2015 						vytvořena webová prezentace, redakční systém, eshop  		Drogerie Kaška Rychnov nad Kněžnou 23.12.2014 						 vytvořena webová prezentace, redakční systém  	Elektroinstalační firma v Trutnově 4.10.2014 						vytvořena webová prezentace, redakční systém  		Masáže v Trutnově, Helena Burešová 30.5.2014 						 vytvořena webová prezentace, redakční systém  	Požární ochrana, bezpečnost a ochrana zdraví při práci v Trutnově 27.5.2014						vytvořena webová prezentace, redakční systém		Mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, logistika a skladování 5.5.2014						redesign webové prezentace, redakční systém		Grillnor Trutnov, restaurace a rozvoz obědů